Diyarbakır bağlama kursları

Yazan: anatolia Kategori: Enstrüman kursları, home Yorumlar: 5 Yazı Tarihi:5 Nisan 2016

Anatolia Müzik'ten kareler.

Bağlama kurslarımız hakkında…

Öğrencilerimize bağlama kursunda enstrümanı tanıma, nota eğitimi, nota süreleri, parmak egzersizleri, repertuar çalışması , mızrap teknikleri ve tavırlar öğretilir.

Öğrencinin kulak yapısı, parmak yapısı ve müzik bilgisine bağlı olaraktan 6 ile 8 ay arasında değişen sürelerde temel bağlama eğitimini tamamlarlar.

Anatolia Müzik MEB standartlarında, güvenliği ön planda tutan, kaliteden öden vermeyen işletme anlayışı ile siz değerli Diyarbakır halkına 24 yıldır profesyonel hizmet vermektedir. Bizi ziyaret edip tesislerimizi görebilir, öğretmenlerimizle tanışabilir ve ücretsiz tanışma derslerimize katılabilirsiniz. 

Bağlama derslerinden kareler.

Sıkça sorulan sorular.

Hafta içi ve hafta sonu mevcut olan ders saatlerimiz içerisinden size uygun olan saati birlikte belirlemekteyiz. Detaylı bilgi için 0412 224 78 77 numaralı telefonu arayıp bilgi alabilir yada bize e-posta gönderebilirsiniz.

Anatolia Müzik haftanın 7 günü 10:00 ile 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bu saatler arasından seçim yapabilirsiniz. Ön başvuru talepleriniz için bize e-posta gönderebilirsiniz.

Özel derslerimiz için telafi hizmetimiz vardır. Toplu derslerde telafi yapılamamaktadır.

Öğrencilerimiz tarafından icra edilen dinletiler ve konserler organize edilmektedir. Etkinliklerimizden fotoğraflar içi tıklayın.

Anatolia Müzik Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir eğitim kurumudur. Kurslarımızı başarı ile tamamladığında öğrencilerimiz MEB onaylı sertifika almaktadır. Ayrıca ABRSM (www.abrsm.org) Royal Müzik Akademisi resmi eğitim ve sınav merkezi olan Anatolia Müzik’te tüm dünyada geçerli sertifika programlı kurslarımız mevcuttur. ABRSM hakkında daha fazla bilgi için ABRSM sayfamızı ziyaret edin.

Anatolia Müzik’te eğitim veren tüm öğretmenlerimiz konservatuvar ya da müzik eğitimi bölümlerinden mezun, pedagoji eğitimi almış, deneyimli ve iletişim becerileri üst düzeyde eğitimcilerdir. Öğretmenlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için bize e-posta gönderebilir, bizi arayabilirsiniz (04122247877).

Enstrüman satış mağazamızdan her türlü müzik enstrümanını temin edebilirsiniz. Anatolia Muzik Dans, Yamaha, Kawai, Roland gibi bir çok markanın resmi satış mağazasıdır. Alışverişlerinizi internet satış mağazamız olan www.anatoliamuzikaletleri.com'dan yapabilirsiniz.

Anatolia Müzik Dans, dans stüdyosu, profesyonel ses kayıt ve prova stüdyosu, müzik aletleri satış bölümü, 6 adet müzik sınıfı, kafesi ve bekleme salonu ve soyunma odaları ile tam bir sanat akademisidir. Net 320 m2 kullanım alanında, 50m2 bale ve dans salonu, 15-25 m2  arasında değişen 5 müzik odası, 50 m2 dinlenme ve bekleme bölümü, 55 m2 müzik aletleri satış alanı , 40 m2 stüdyo yer almaktadır. Jenaratör, ücretsiz  fotokopi  ve tüm sınıflarımızda bulunan klimalarımızla modern ve nezih bir ortamda eğitim verilmektedir. Sınıflarımızı, prova ve ses kayıt stüdyosunu ve enstrüman satış bölümünü 3 boyutlu gezmek için tıklayın.

Diğer sorularınız için bize e-posta gönderebilir yada bizi arayabilirsiniz. Anatolia Müzik haftanın her günü 09:00 ve 20:00 arası hizmet vermektedir.

0 412 224 78 77

Sizden gelen mesajlar.

Comments (5)

 • Zeynep Turşak Yanıtla

  Diyarbakırda bağlama kursu almak isteyen herekese tavsiye ederim. Kısa sürede Apo hocanın yardımı ile bağlama artık çalabiliyorum. teşekkürler:)

  19:14 içinde 27 Nisan 2016
  • süreyya Yanıtla

   peki dediğin hocanın kuesu nerde bana yardımcı olabilirisin

   08:32 içinde 28 Haziran 2017
 • Halil Yanıtla

  Diyarbakır da müzik e dair her türlü eğitimi alabileceğiniz dostluğa dayalı böyle bir kurum yok tavsiye ederim. Teşekkür ederim ☺

  14:59 içinde 23 Mayıs 2016
  • Anatolia Yanıtla

   Sizinle birlikte büyük bir aileyiz.

   17:36 içinde 23 Mayıs 2016
 • Mehmet Ceyhan Yanıtla

  Başarının formül, isabetli kararlar verip onları hızla hayata geçirmektir. Anatolia dan baglama dersi alarak hayatınıza renk katın teşekkürler Anatolia 🙂

  11:50 içinde 2 Haziran 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonBizi Arayın
X
X