Diyarbakır dans kursları-zumba

Yazan: anatolia Kategori: Dans kurslari Etiketler: Yorumlar: 0 Yazı Tarihi:6 Nisan 2016

Anatolia Müzik'ten kareler.

Zumba kurslarımız hakkında…

Zumba Nedir

ZUMBA; dinamik, heyecan verici, coşkulu ve kıpır kıpır müzikler eşliğinde dans adımları kullanılarak yapılan Latin esintili dans-fitness dersidir. Kısacası ZUMBA dans ile fitnessın birleşiminden oluşan bir kardiyo programıdır. Her ZUMBA dersi bir parti tadında geçer ve katılımcılar dersin nasıl geçtiğini anlamadan hem kalori harcamış hem dans adımlarını öğrenmiş hem de eğlenmiş olarak dersten ayrılırlar. Zayıflatması, forma sokması ve dans adımlarını farkında bile olmadan öğrenilmesinin yanında ZUMBA çok eğlencedir.

GÜNLER VE SAATLER

Zumba derslerimiz haftada iki gün olup grup dersi şeklinde yapılmaktadır.Daha fazla bilgi almak için bize e-posta gönderebilirsiniz.

Zumbanın Faydaları:

Zumba’nın birçok faydası var kısaca saymaya çalışırsak; Bir kere Zumba yaparak yüksek kalori harcarsınız. Bunun sonucunda insanda kilo kaybı ve kondüsyon artışı olur. Zumba’yı öğrenirken gözünüz korkmaz. Rahat bir öğrenim ortamı sağlar size… Şekilli bir vücuda sahip olursunuz. Farkında olmadan egzersiz yapmış ve tüm kas gruplarını çalıştırmış olursunuz. Stresten uzaklaşır ve koordinasyonunuzu geliştirmiş olursunuz. Kalbinizi ve ciğerlerinizi güçlendirirsiniz. Dans figürlerini öğrenip geliştirdikçe kendinize olan güveninizi de geliştirirsiniz.

Zumba Fitness ile zayıflamak isteyen birisinin haftada en az 2 gün ve düzenli olarak gelmesi gerekiyor. Bir derste ortalama 700 ila 1000 arasında kalori harcanıyor. Düzenli bir diyet ile desteklenirse kısa sürede istenilen sonuçlar alınabilir. Buna örnek olarak birçok öğrencimiz , 1-2 ayda sadece Zumba yapıp, yediklerine hiç dikkat etmeden 5- 6 kilo verdi.Diyetle destekleyen öğrencilerimiz ise 1-2 ayda 8-10 kilo verdi…

Derslerde herkes o kadar eğleniyor, o kadar çok enerji ile doluyor ki bir saat boyunca yerimizde hiç durmadan hareket etmiş olmamıza rağmen çıkınca yorgunluk yerine, yüzlerimizde mutlu bir gülümseme oluyor. Hatta bazı öğrencilerimiz sadece kilo vermek için değil, rahatlamak ve bu enerji dolu ortamın içinde olmak için geldiklerini söylüyorlar.

Dans Kurslarımızdan Kareler

Sizden gelen mesajlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonBizi Arayın
X
X