Diyarbakır gitar kursları

Yazan: anatolia Kategori: Enstrüman kursları, home Yorumlar: 4 Yazı Tarihi:12 Nisan 2016

Anatolia Müzik'ten kareler.

Gitar kurslarımız hakkında…

Diyarbakır gitar kursları

Gitar derslerinde güncel şarkılardan  klasik eserlere kadar çok geniş bir repertuar çalışılmakta olup,  teorik olarak ise nota bilgisi ve temel müzik bilgileri işlenmektedir. Bunların yanı sıra parmak egzersizleri, etüdler, ritim kalıpları, akorlar, arpej ve gitarı doğru akort etme teknikleri çalışılmaktadır.

Öğrencinin kulak yapısı, parmak yapısı ve müzik bilgisine bağlı olarak 6 ile 8 ay arasında değişen sürelerde temel gitar eğitimi tamamlanır. 8 ayını bitirmiş öğrenciler yıl sonunda konser ve dinletilerimizde çalabilecek seviyeye gelmektedir.

Anatolia Müzik MEB standartlarında, güvenliği ön planda tutan, kaliteden öden vermeyen işletme anlayışı ile siz değerli Diyarbakır halkına 24 yıldır profesyonel hizmet vermektedir. Bizi ziyaret edip tesislerimizi görebilir, öğretmenlerimizle tanışabilir ve ücretsiz tanışma derslerimize katılabilirsiniz. 

Gitar kursumuzdan kareler.

Sıkça sorulan sorular.

Hafta içi ve hafta sonu mevcut olan ders saatlerimiz içerisinden size uygun olan saati birlikte belirlemekteyiz. Detaylı bilgi için 0412 224 78 77 numaralı telefonu arayıp bilgi alabilir yada bize e-posta gönderebilirsiniz.

Anatolia Müzik haftanın 7 günü 10:00 ile 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bu saatler arasından seçim yapabilirsiniz. Ön başvuru talepleriniz için bize e-posta gönderebilirsiniz.

Özel derslerimiz için telafi hizmetimiz vardır. Toplu derslerde telafi yapılamamaktadır.

Öğrencilerimiz tarafından icra edilen dinletiler ve konserler organize edilmektedir. Etkinliklerimizden fotoğraflar içi tıklayın.

Anatolia Müzik Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir eğitim kurumudur. Kurslarımızı başarı ile tamamladığında öğrencilerimiz MEB onaylı sertifika almaktadır. Ayrıca ABRSM (www.abrsm.org) Royal Müzik Akademisi resmi eğitim ve sınav merkezi olan Anatolia Müzik’te tüm dünyada geçerli sertifika programlı kurslarımız mevcuttur. ABRSM hakkında daha fazla bilgi için ABRSM sayfamızı ziyaret edin.

Anatolia Müzik’te eğitim veren tüm öğretmenlerimiz konservatuvar ya da müzik eğitimi bölümlerinden mezun, pedagoji eğitimi almış, deneyimli ve iletişim becerileri üst düzeyde eğitimcilerdir. Öğretmenlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için bize e-posta gönderebilir, bizi arayabilirsiniz (04122247877).

Enstrüman satış mağazamızdan her türlü müzik enstrümanını temin edebilirsiniz. Anatolia Muzik Dans, Yamaha, Kawai, Roland gibi bir çok markanın resmi satış mağazasıdır. Alışverişlerinizi internet satış mağazamız olan www.anatoliamuzikaletleri.com'dan yapabilirsiniz.

Anatolia Müzik Dans, dans stüdyosu, profesyonel ses kayıt ve prova stüdyosu, müzik aletleri satış bölümü, 6 adet müzik sınıfı, kafesi ve bekleme salonu ve soyunma odaları ile tam bir sanat akademisidir. Net 320 m2 kullanım alanında, 50m2 bale ve dans salonu, 15-25 m2  arasında değişen 5 müzik odası, 50 m2 dinlenme ve bekleme bölümü, 55 m2 müzik aletleri satış alanı , 40 m2 stüdyo yer almaktadır. Jenaratör, ücretsiz  fotokopi  ve tüm sınıflarımızda bulunan klimalarımızla modern ve nezih bir ortamda eğitim verilmektedir. Sınıflarımızı, prova ve ses kayıt stüdyosunu ve enstrüman satış bölümünü 3 boyutlu gezmek için tıklayın.

Diğer sorularınız için bize e-posta gönderebilir yada bizi arayabilirsiniz. Anatolia Müzik haftanın her günü 09:00 ve 20:00 arası hizmet vermektedir.

0 412 224 78 77

Sizden gelen mesajlar.

Comments (4)

 • Kaan özkan Yanıtla

  Anatolia Müzik Dans kaliteli, nezih bir yer. Herkese öneririm.

  22:07 içinde 7 Nisan 2016
 • Zubeyde Güzelyurt Yanıtla

  Oğlum Arda 8 yasindan beri anatolia Müzik Okuluna gidiyor. Notaları ögrendik , kendi okulunda bir cok kez muzik dinletilerinde caldi onunla gurur duyduk. Emegi gecen Guney hocamiza basta olmak uzere tum Anatolia Müzik dans ailesine sonsuz tesekkurler

  10:29 içinde 16 Mayıs 2016
 • Serkan Yanıtla

  Hangi şarkiyi istediysem bana öğretiler Servan hocam hakkını helal et :))))

  12:04 içinde 16 Mayıs 2016
 • Nazim Karaca Yanıtla

  Anatolia muzikte Guney hocadan ders aldigimda cocuktum, aradan 20 yil gecti ve simdi cocugum icin gitar dersi almak icin gittigimde hocami tekrar gördum cok mutlu oldum. Diyarbakir in en iyi gitar ögretmeni herkese tavsiye ederim.

  18:01 içinde 11 Şubat 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonBizi Arayın
X
X